Mineralogický klub

při DK v Mladé Boleslavi. Netradiční, ale seriózní :-)

Netradiční Mineralogicko-geologická stezka zajímavostí

Geologická stezka zajímavostí G 043.

Sponzorem stezky je (třeba právě Vy)

Patronem stezky je (viz soutěž)

Hledáme sponzora této stezky, viz odkaz zde nahoře.

Bezpečnostní a další důležité informace o tomto webu.

Na této "Geostezce" najdete minerály, různé "kameny", skály a vše, co s mineralogií a geologií souvisí, všelijaké zajímavosti + posvátná a mystická místa, trošku ezoteriky, atd.


Bílinská (Vršanská) koule, český esoterický zázrak


Bílinská koule, česká ezoterická zvláštnost

Bílinské jsou proto, že se nalézají v severočeské Bílině (dříve se nalézaly v blízkých Vršanech úplně stejné Vršanské kuličky a koule, toto naleziště už je ale prý nedostupné). Koule z obou nalezišť ale mají zvláštní vlastnost, kterou ovšem mohou posoudit pouze lidé, kteří vnímají tu tzv. Vesmírnou energii.

Podle znalců vnímá energii z těchto koulí ale i velké procento lidí, kteří ji jinak nevnímají vůbec, přesto se ale může stát, že právě Vy nebudete ani z nich vnímat nic. Takový je život. Nechtějte tuto energii vnímat za každou cenu, ten, kdo ji vnímá, ten pak totiž často pátrá po tom, jak ji vnímat přestat.

Ještě malá poznámka: Bílinské koule obsahují sirníky, kterým vadí styk s vlhkem, a tedy i s potem na Vašich rukou, proto doporučuji, mít Bílinské koule v nějakých pytlíčcích, nebo klidně i igelitových sáčcích.

Pokud toužíte tu energii "vnímat" také, je prý na to celkem jednoduchý fígl, jak více zcitlivět, aniž byste moc riskovali, že se tak stane natrvalo: třete o sebe kruhovitými pohyby dlaní rukou cca 10 vteřin (až ucítíte teplo), čímž si rychleji aktivujete čakry dlaní a potom dejte ruce asi půl metru od sebe dlaněmi k sobě a pomalu je přibližujte. Až budou skoro u sebe, možná mezi nimi "něco" ucítíte... Něco jako "želé"...

Zkuste si pak dlaněmi proti sobě jakoby pérovat a to "želé" zpracovávat jako kouli sněhu... Třeba Vás bude jedna ruka brnět více (ta energii přijímá), nebo k sobě budou přitahovány jako magnetem. Pokud pak nepůjdou dát od sebe, nezpanikařte a vlastně se jakoby hypnoticky přesvědčujte, že magnetismus polevuje, až docela mizí a Vy si můžete ruce od sebe bez problémů oddálit...

Musíte sedět s rovnou páteří, nekřižte nohy. Uchopte kouli do levé, nebo pravé ruky (nutno vyzkoušet) a pozorujte, co Vám poví. Česky neumí, ale může s Vámi komunikovat pocitem tepla, chladu, brněním, pulzováním, mravenčením a podobnými pocity. Mohou Vás brnět ruce, ramena, ale i chodidla. Může se Vám i motat hlava. Každopádně svoje pokusy nedělejte před spaním, někdo reaguje tak, že pak nemůže usnout. Pokud tedy někdo radí, dávat si ji pod postel, tak to nejdříve vyzkoušejte a uvidíte.

Esoterické a léčebné vlastnosti a ůčinky minerálů a kamenů se odvíjejí od účinků té tzv. Vesmírné energie, což přináší při jejich využívání nutnost k tomu ledacos znát již předem, než se pustíte do různých experimentů, protože tato energie Vám může v mnohém pomoci, ale má to i svoje rizika a různé záludnosti, které by Vám při nesprávném, nebo neuváženém používání mohly i dost zkomplikovat život.

Bílinská koule, jako každý jiný "kámen", může různé energie ze svého okolí přijímat i vysílat. Kde vládne zloba, nevraživost, hádky, tam do sebe natáhne tyto energie negativní, k tomu nějaký ten tzv. elektrosmog a musí se potom energeticky očišťovat, jinak hrozí, že je při určité koncentraci začne zase vysílat do okolí. Pokud si takovouto kouli přiložíte na bolavé koleno, moc si asi nepomůžete.

Takovéto "invalidy" je nutné energeticky očistit: vzhledem k tomu, že jsou ale náchylné na vlhko, nepřipadá očista tekoucí vodou v úvahu. Doporučuji tedy očistu např. vykuřováním, zvonkem a pod., případně očistu "mentální".

Lze to dělat třeba následovně: Bílinskou kouli (nebo jakýkoliv jiný kámen) vzít do dlaně levé ruky a představovat si, jak negativní informace a energie v ní nashromážděné proudí skrze levou ruku, tělo a chodidla do žhavého nitra Země, kde se ohromným žárem přetvářejí opět na pozitivní energii...

... a současně se koule jakoby přiklopí dlaní pravé ruky a představujte si, jak se do ní stahuje skrze hlavu a pravou paži z vesmíru ryzí a čistá energie a doplňuje místo, vytvořené "odsáním" té energie nežádoucí. K tomu je možné si např. přát, aby se u "kamene" opět obnovily jeho harmonizující, léčebné a ochranné přírodní vlastnosti.

Oba procesy se dějí současně a stačí pár vteřin a máte očištěno a nabito. Jak to poznáte, že už to je? To je složitější. Zkuste sledovat reakci těla při opakovaných pokusech, třeba podle zvláštního pocitu v páteři a v oblasti srdeční čakry poznáte, že je minerál očištěn a vyladěn. Lze ale i reagovat třeba cukáním levého ucha, pravého zápěstí... To je individuální.

Ideální pro provádění očisty je rozmezí cca týden až měsíc, podle stavu negativity ve Vašem okolí, případně dle velikosti zdravotních problémů. Jak ale už bylo řečeno, ani 100% nabitá nemusí pomoci pokaždé a každému. V tom je nebezpečí toho, když si tuto kouli koupíte někde jen tak, bez předchozích znalostí, nebo bez přítomnosti např. psychotronika. U jejího použití je již potřeba dbát zvýšené ostražitosti.

Bílinská koule, česká esoterická zvláštnost


Jak takto připravenou kouli, nebo jakýkoliv jiný kámen, použít? Záleží na tom, na co ji takzvaně naprogramujete. K tomu stačí ji poprosit, aby Vám např. dodala takovou část svojí energie, která bude Vašemu organizmu prospěšná v daném okamžiku...

Ona je totiž opravdu dosti silná a vnímavému jedinci by mohla dát "energetický kopanec". Můžete ji také požádát, aby Váš byt vyplnila ochrannou energií. V tom případě si její polohu v bytě a natočení raději ověřte kyvadélkem, protože to může mít na účinek jejího vyzařování vliv. Pokud to neumíte, sledujte svoje reakce na její přítomnost. Budete-li ospalejší, unavenější, změňte její umítění či natočení.

Můžete ji poprosit, aby z Vašeho kolena stáhla špatnou, opotřebovanou a nezdravou energii, potom ji očistíte a znova nabijete a přiložíte na koleno s přáním, aby tam dodala takovou dávku nové léčebné energie, kolik je potřeba. Na formě a provedení toho "rituálu" ani až tak moc nezáleží, tam je důležitý ten záměr, ta myšlenka.

Každý kámen se může stát také zdrojem dosti hezkých pocitů, protože když ta energie proudí tělem a kde co Vás brní, nebo to pulzuje, nebo hřeje, nebo taky to všechno dohromady , tak to je pocit nepopsatelný...

Ve využití jakéhokoliv kamene se fantazii žádné meze nekladou, tak ať Vám jsou ku prospěchu.
Externí odkazy:

Různorodé informace o Bílinských koulích má na svých stránkách
Klub psychotroniky z Mostu.Stránka G 042 .......... Na začátek této stránky .......... Stránka G 044


Důležité informace:

Nabídka:

Speciální informace:

Na zemi a pod zemí:

Mezi nebem a Zemí:

Doporučujeme:

Výměna odkazů:

............................... zc.tsop@bm-oegnim   ...............................
Napsat


Copyright © Všechna práva vyhrazena. Pravidla použití fotografií a textů.