Mineralogický klub

při DK v Mladé Boleslavi.

Netradiční Mineralogický klub


Scházíme se 1x měsíčně, každý druhý čtvrtek, od 17:00 do 18:30 hodin,
v zasedací síni Domu kultury, v Dukelské ulici v Mladé Boleslavi,
v 1. patře, dveře 112 (příchod vchodem od restaurace). O prázdninách ne.


Schůzky Mineralogického klubu (MK)

Od r. 2015 jsou schůzky pouze ve virtuální podobě, což znamená následující:


Termíny jsou sice dané (viz výše), ale je nutné mne alespoň 14 dní předem o Vašem příchodu informovat. Pokud o konkrétní termín neprojeví zájem vůbec nikdo, tak pro její konání ani nebudu rezervovat místnost v DK.

Schůzky jsou zdarma. Přijít může klidně i jedna osoba, registrovat se mi nijak nemusíte, dělám zájmovou činnost, při které poznávám nové zajímavé a stejné zálibě holdující lidi, se kterými mám o čem mluvit. Na byrokracii je můj čas příliš drahý.

V případě Vaší spokojenosti je ovšem dobrovolný sponzorský dar vítán, protože ve 21. století mi na činnost klubu zatím nikdo nedal ani korunu a vše si hradím "ze svého".

Obsahem schůzek je to, na čem se přítomní domluví na schůzce předchozí. Klub nabízí místo setkání těch, kteří mají stejné zájmy, umožňuje výměnu znalostí a informací, navazovat kontakty apod. Neprovozuji ho proto, že bych se nudil, nebo se chtěl zviditelňovat, nebo cokoliv jiného podobného.

Báá néé, vidíte, to je příklad toho, že když člověk něco dělá, má pro to vždy dva důvody: ten, který prezentuje navenek a jeden, který světu "zapomene" sdělit a ten většinou bývá ten hlavní. Takže, hlásajíce čestnost a férovost, musím tedy i já s pravdou ven: hlavním důvodem, proč jsem MK založil, byl ten v následujícím odstavci uvedený.

Provozování MK se tedy věnuji hlavně pro to, aby se tam na mne mohly chodit "podívat" nezadané ženy a nenásilným, přirozeným, nestresujícím (pro mne ) způsobem mne mohly lépe poznat - viz seznamovací inzerát . No bóóóže, mám zkrátka radost ze života, bujnou fantazii a jen tak prostě "blbnu" a "škádlím" okolí.

Helejte, ženský, stačí přijít, pochválit mne, jaký jsem šikovný a jsem skoro Váš . A pokud u sebe "náhodou" budete mít kakaové lázeňské trojhránky a "dáte je do placu", máte mne už skoro jistého . Ty já moc rád...

Na trhu jsem viděl, že o "kameny" je mezi obyvateli města stále dosti zájem, bez rozdílu věku i pohlaví, takže, kdo chce, má šanci. Prosím, kdo ale chce přijít jen proto, že ho zajímá, kde se co dá v okolí hezkého a zajímavého nalézt, tak přímo uvádím, že nic moc a nemusíte na schůzku ani chodit, ať se nezdržujeme navzájem.

Ze stejného důvodu také sděluji, že přesný návod, čím a jak řezat, brousit a leštit "kameny" sám neznám, takže Vám v tomto směru také nic konkrétního neporadím. Jak navýšit Vaše bohatství materiální, to si tedy budete muset zjistit jinde, Mineralogický klub je schopen rozšířit pouze Vaše bohatství duševní.

Pro zvyšování duševního bohatství doporučuji VIP portál - jak žít v pohodě.


Jsem také schopen sdělit o minerálech ledacos zajímavého po stránce ezotericko-léčitelské, kdo tomu holdujete, rád si o tom všem "pokecám" jak s úplnými začátečníky, tak s "experty", neboť stále asi existuje dost věcí, které nevím.

Za pět minut tu třeba návštěvnice začaly vidět barevně auru, když se dozvěděly, jak na to... V mých "esoterických" začátcích, když jsem hledal informace, jak se zbavit svých zdravotních problémů, mi hodně a nezištně pomohla třeba Majka, tak já nyní vše to, co jsem se sám naučil, také zdarma předávám světu... V MK žádný ceník za rady nenajdete.

V této souvislosti ovšem včas sděluji, že se léčitelstvím zabývám pouze soukromě, nikomu žádné diagnosy tedy nestanovuji, ani nesděluji. Pouze mohu vyjádřit svůj názor na to, co o předmětu Vašeho zájmu vím a případně třeba poradit, nebo kyvadlem určit, např. které minerály by byly vhodné a přínosné jako doplněk Vaší lékařské péče.

Témata "esoterických hovorů": viz weby EnergieKamenu.cz a EnergieVesmiru.cz.

Schůzky jsou určeny pro mládež i dospělé, když někdo starší 18 let přivede dítě do 10 let, není to žádný problém, nic tajného neprobíráme, ale pro samotné malé děti bez doprovodu schůzky nedoporučuji, protože skříň s hračkami a různými "zatraktivňujícími" pomůckami pro tuto věkovou kategorii jsem musel zrušit.

Mimochodem, pojem esoterika není nic tajného a zakázaného ani pro malé děti, divili byste se, jak oni prožívají svět okolo sebe. Oni totiž vidí a vnímají to, co Vy ne a v tom často bývá problém některých nedorozumění mezi rodiči a dětmi.

Pořádal jsem na různých akcích pro děti mineralogické minivýstavky, kde jsem je pak vyzval, aby si s "kameny", rozloženými na stole, povídaly... "Že to nejde?" Tam je právě ten problém bloku mezi "dospěláky" a dětmi. Ono to jde: stačí nad kameny přejíždět dlaní ve výšce cca 5 cm a hned víte, co Vám který "poví".

Hřeje? Příjemně brní? To se mu zkrátka líbíte a chtěl by s Vámi kamarádit. Chladí? Píchá to do dlaní? Tak ten pro Vás vhodný není, s tím byste si nerozuměli...

Různí ti bubáci v jejich okolí? Asi již tušíte, kam tím nyní mířím. Kolem nás s vysokou pravděpodobností existuje paralelní nehmotný svět, ve kterém existuje spousta bytostí a děti je docela často, na rozdíl od dospělých, vidí... Více to je rozebráno na obou webech EnergieKamenu.cz a EnergieVesmiru.cz.

Pro děti nabízím různé kamínky a minerály zdarma, v kvalitě jejich věku úměrné.

Na způsobu a místě předání rodičům se budeme muset domluvit, standardně nabízím restauraci Mc Donald v Kauflandu, kde je myslím na hodinu, možná že dokonce na hodinu a půl, možno parkovat zdarma. Čas mi vyhovuje cca od 17:00 hodin dál, ale může to být aktuálně jiné...

Mohla by Vás zajímat: nabídka přednášek pro školy a instituce.


Informace

Nabídka služeb

Přírodověda

Zatím nefunkční

Doporučuji:

Výměna odkazů:

............................... zc.tsop@bm-oegnim   ...............................
Napsat
WebZdarma.cz