Mineralogický klub

v Mladé Boleslavi.

Západslunce nad jezerem (Finsko)

Seznam sběratelů minerálů, zkamenělin a jiných přírodnin

(např. mušle, brouci, motýli apod.)


Doporučujeme si nejdříve přečíst
Bezpečnostní a další důležité informace o tomto webuZde je pro Vás také INZERCE typu Prodám, Koupím, Seznámení apod.


Máte zájem o kontakt s kolegy sběrateli, potřebujete prodat sběratelské přebytky? Využijte tento web. Vše je zdarma, bez reklam, bez registrací, jen z lásky k přírodě a mně pro radost něco vytvářet, mozek se musí neustále něčím tvůrčím zaměstnávat, jinak by mohl začít vymýšlet místo vorlovin samé voloviny, případně kraviny .

Kdo obdivuje minerály, má blízko i k jiným přírodninám, nebo alespoň někoho takového zná a může mu tuto možnost tlumočit. Každý začátek je těžký, takže ne každý má ukázky zcela hógo fógo a není si jistý, zda má smysl je nabízet na burzách, nebo se na žádnou nedostane, nebo nemá dost peněz na zaplacení registračního poplatku atd.

Na školách již internet snad všude je, tak se na něj lze celkem běžně dostat. Podpořte prosím tuto myšlenku tak, že o nabízené možnosti povíte dalším sběratelům a pomozte tuto informaci předávat dál.

Vím, na můj "projekt" nelze žádat ani grant, ani peníze z EU, takže asi i proto není pro mnohé úředníky pomáhat této myšlence zajímavé, o to více si každý bude vážit každého, kdo pro to alespoň hne prstem...

Nebudu zjišťovat, kdo je sběratel a kdo obchodník, prodejci minerálů mi snad na oplátku něco nabídnou , třeba sponzorský dar (i nefinanční), nebo zase dají na své stránky odkaz na stránky moje, nebo cokoliv jiného, dle domluvy. V levém menu je k dispozici také možnost přímé Výměny odkazů. Podvody v tomto směru snad nebudou nutné.

Uveřejním krátký popis, co Vás zajímá, co sbíráte, či další informace o Vás, např. přibližný věk, zda jste začátečník apod. v rozsahu, v jakém budete chtít. Nutné je napsat kraj a okres bydliště (a vyhrazuji si právo na případnou textovou korekci) a k tomu uveďte kontakt v podobě, jakou si budete přát.

E-mail bude uveden tak, aby se co nejvíce omezil spam, překopírujte si ho do adresního řádku. Lze uvést také odkaz na Vaše internetové stránky, v tom případě předpokládám jejich vzájemnou výměnu automaticky.

Připomínám, zejména mladším a naopak starším sběratelům, že uvádět kontakty na sebe je lepší pouze v uvážlivé míře, ne každý Vás třeba zatouží navštívit s úmysly křišťálově čistými. Setkávejte se, ale s neznámým člověkem poprvé raději na nějakém veřejném místě, neberte každého hned do bytu a nechlubte se, co vše doma máte.


Sběratelé minerálů, kamínků, šutrů atd.


Kontakty na sběratele. Sběratelé minerálů, kamínků, šutrůSběratelé zkamenělin (fosílií).


Kontakty na sběratele - vzory. Sběratelé zkamenělin (fosílií)


Sběratelé mušlí, lastur, ulit apod.


Kontakty na sběratele - vzory. Sběratelé mušlí, lastur, ulit apod. věcíSběratelé motýlů.


Kontakty na sběratele - vzory. Sběratelé motýlů, můr a pod. tvorůSběratelé brouků.


Kontakty na sběratele - vzory. Sběratelé brouků, hmyzu apod.Zde je ještě jednou ta INZERCE typu Prodám, Koupím, Seznámení apod.


Informace

Nabídka služeb

Přírodověda

Zatím nefunkční

Doporučuji:

Výměna odkazů:

............................... zc.tsop@bm-oegnim   ...............................
Napsat