Mineralogický klub

při DK v Mladé Boleslavi. Netradiční, ale seriózní :-)

Netradiční Mineralogicko-geologická stezka zajímavostí

Geologická stezka zajímavostí G 002.

Sponzorem stezky je (třeba právě Vy)

Patronem stezky je (viz soutěž)

Hledáme sponzora této stezky, viz odkaz zde nahoře.

Bezpečnostní a další důležité informace o tomto webu.

Na této "Geostezce" najdete minerály, různé "kameny", skály a vše, co s mineralogií a geologií souvisí, všelijaké zajímavosti + posvátná a mystická místa, trošku ezoteriky, atd.


Skály, skaliska, skalní útvary apod. přírodní věci

aneb, co všechno umí vytvořit Příroda na Zemi...


Druhá zastávka této "Geostezky" je křižovatka s odbočkami na dvě stezky, které jsou věnovány takovým skalám, skaliskům, útesům, skalním útvarům a výtvorům, balvanům apod. věcem, které jsou nějakým způsobem zajímavé, nebo zvláštní, případně dokonce ojedinělé, a to z hlediska zjevu, způsobu vzniku, složení apod., a to často ty, které mají svoje jméno, to aby nebyly ve stresu, že jsou no-name .

Odbočka na skály a skaliska zahraniční bude mít před čísly zastávek písmena "SZ", kdežto ty naše tuzemské "perly" hledejte za písmeny "ST".

Mám ale prosbu: pokud máte (a dáte ), potřeboval bych alespoň fotografie takovýchto míst, minimálně 320 x 240 px veliké, já ze zdravotních důvodů toho již moc nenacestuji... Co za to mohu nabídnout, píše úvodní stránka "Geostezky" .

Postrádám hlavně fotografie z ČR, až nějaké nastřádám, rozjedu naplno odkaz po skálách a skaliscích domácích, na prvním místě tedy budou lokality zahraniční, co jsem si na svých cestách nafotil sám, neb jsem tušil, kam všude se podívám, až budu závislý na státem vypláceném důchodu.

V přehledu zastávek (viz dva spodní odkazy) si můžete vybrat, co Vás zajímá, nebo kliknutím na zastávku první se dostanete na příslušnou stezku a pak pokračujete dál klikáním dole na stránce.


Odbočka na trasu SZ -"Skály, skaliska, balvany, skalní útvary apod. věci - zahraničí


Odbočka na trasu ST - "Skály, skaliska, balvany, skalní útvary apod. věci - tuzemskoStránka G 001 .......... Na začátek této stránky .......... Stránka G 003


Důležité informace:

Nabídka:

Speciální informace:

Na zemi a pod zemí:

Mezi nebem a Zemí:

Doporučujeme:

Výměna odkazů:

............................... zc.tsop@bm-oegnim   ...............................
Napsat


Copyright © Všechna práva vyhrazena. Pravidla použití fotografií a textů.